מערכת עריכת וידאו, אנימציה ועיצוב להשכרה
אם יש לך פרוייקט חשוב לעריכה או עיצוב בזמן מוגבל וכל מה שחסר לכם זה מחשב כדי לעבוד עליו, כאן הפתרון בשבילך.
אנו מציעים מחשבי עריכה, אנימציה ועיצוב, חזקים, שקטים, ומותאמים לעבודה מאומצת: עריכת וידאו (כולל כל סוגי הקבצים: HD ממצלמות מקצועיות וממצלמות DSLR, סרטים הדורשים דגימה אנלוגית או דיגיטלית, אנימציה, עיצוב, עיצוב ועריכת סאונד ועוד).

אנו מציעים מערכות מקצועיות ומתקדמות שיענו על כל צורך שתתקלו בו. בהשכרת מערכת עריכה יינתן השירות המלא והמקצועי שלנו הכולל:
*מחשב בעל חומרה מקצועית וייעודי לעריכת וידאו, עיצוב או אנימציה, עם מעבד חזק ומקצועי, כרטיס מסך בעל יכולות מתקדמות ואפשרות תצוגה במספר מוניטורים, דיסקים מהירים לעבודה, חיבורי USB3, esata, firewire, צורבועוד.
* A TurnKey Computer –  מחשב עריכה חזק, מקצועי ומוכן לעבודה. בהתאם לצרכים ולדרישות אנו נדאג לספק מערכת מקצועית מותקנת מ- א'-ת', עם תוכנות עבודה מקצועיות מותקנות לפי דרישה (Avid, Adobe Premiere Pro, After Effects, Photoshop, Edius, Protools, Cubase, Illustrator ועוד), כך שכל מה שיידרש מכם הוא לחבר את המחשב במקום העבודה, להדליק אותו ולהתחיל לעבוד.
*תמיכה מלאה וטיפול בתקלות Online – שירות התמיכה המקצועי שלנו אשר נותן ייעוץ לפתרונות מתקדמים, ומענה לכל בעיה או תקלה, יינתן בחינם לתקופת ההשכרה בהתאם לצרכים שלכם.
למחירים ומבצעים על השכרת מערכות וידאו ומחשבי עריכה, פוסט, עיצוב ואנימציה התקשרו 03-5611965