מעבדה, תמיכה ושירות טכני
שירותי מעבדה – ייעוץ, תמיכה, איתור ותפעול תקלות
המעבדה שלנו מתמחה בעולם הוידאו , אודיו, עיצוב ואנימציה, וכמובן שגםבמחשבים ביתיים, ניידים ועוד. עולם המדיה המתפתח מביא איתו גם לא מעט תקלות או קשיים שלרוב מצריכים שירות טכני מקצועי לצרכי תאימות, איתור ותפעול תקלות, ולא פעם גם שירותי "SOS"להצלת מידע ונתונים. באמצעות ידע נרחב ושימוש בכלים מקצועיים ומתוחכמים נעשה כל שאפשר לסייע בכל תקלה.
מסך כחול, קריסת תוכנות, תקלות חוזרות כתוצאה מהתקנה מרושלת ועוד שלל בעיות מחשבים נפוצות יותר ופחות, במקרים רבים לא מאפשרים להמשיך לעבוד כלל, וגם אם כן אז "פשוט מציק לעבוד ככה", והתוצאה של כל אלה היא בעיקר חוסר יעילות, תסכול ולבסוף גם עבודה פחות טובה. כל אלה ניתנים לטיפול במעבדה המקצועית שלנו:

אבחון, תיקון, שדרוג וייעוץ בתקלות מחשבי עריכת וידאו, אודיו, עיצוב, אנימציה ומחשבים ביתיים:
אבחון מעמיק, תפעול ותיקון תקלות חומרה. אבחון תקלות ברכיבים ספציפיים, עדכון, תיקון או החלפה בהתאם לסוג התקלה. אבחון ותיקון תקלות בהתקנה, והתקנה מחודשת במידת הצורך.
אבחון מעמיק, תפעול ותיקון תקלות תוכנה. אבחון ותפעול תקלות בתאימות תוכנה, עדכונים והגדרות מתקדמות, והתקנה מחודשת במידת הצורך (תוכנות עריכת וידאו: Premiere, After Effects, Edius, Avid Media Composer ועוד. תוכנות עריכה ועיצוב סאונד Cubase, ProTools  ועוד).
אבחון, איתור ותפעול תקלות בחיבור ותאימות כרטיסי עריכה, כרטיסי קול, כרטיסים פנימיים וחיצוניים וכלים מתקדמים למחשבי עריכת וידאו, אנימציה ועיצוב ומחשבי אודיו, ומחשבים ביתיים.
אופטימיזציה ומיקוד כוח עבודה – ביצוע התאמות, עדכונים, הגדרות מתקדמות, והתקנת כלים ייעודיים לניצול מלא של תחנת העבודה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח בהתאם לסוג העבודה.
-חוות רנדר – בנייה, הקמה ופתרונות מחשוב לצרכי תלת מימד, אנימציה, אדריכלות ועוד.
לפרטים נוספים על חוות רנדר ופתרונות למערכות מחשוב מתקדמות מבוססות רשת, לחצו כאן

שיחזור ו"הצלת" מידע מכוננים וכרטיסים:teamsup
דיסקים חיצוניים או פנימיים, כמו גם כרטיסי זיכרון מסוגים שונים סובלים לא פעם מתקלות שנגרמות כתוצאה מוירוסים, תקלות פיזיות, תפעול לא נכון, בעיות תקשורת ועוד, אבל גם כשהמצב קשה, לא תמיד זה אבוד.
לפני שתפנו לחברות שיגבו מכם מחיר מופרז עבור חוסר האונים שלכם, המעבדה שלנו תבחן לעומק כל תקלה, ובאמצעות כלים מתוחכמים לשחזור, גיבוי, איתור ותפעול תקלות, נדאג לחלץ ולגבות מידע ונתונים במחיר הגיוני לכל כיס, שקיפות ושירות אישי ואדיב ללא תחרות.
– שחזור וגיבוי מידע  מכרטיסי זיכרון
– שחזור וגיבוי מידע מהארדיסקים חיצוניים פנימיים כונני Flash וכו'
ייעוץ וחוות דעת מקצועית בכל שדרוג מערכת, רכישה, תיקון או התאמה, כדי לחסוך הוצאות מיותרות, ולהבטיח שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר אבל בלי להתפרע ברכישת מוצרים שאין לכם צורך או יכולת להתמודד איתם.

לינק להורדת תוכנת השתלטות:
http://download.teamviewer.com/download/TeamViewer_Setup_he.exe